Dünyanın en büyük arama motoru olarak milyonlarca insana hizmet veren Google, ayrıca insanların nereden internete bağlandığına dair konum bilgisine sahiptir. Ticari anlamda da iş sahiplerine daha iyi ticaret yapabilme potansiyeli sunmaktadır. Google ile çalışan bu firmalar ve web sitesi sahipleri yerel, ulusal ve uluslararası reklamlarını internet kullanıcıları ile yayınlamaktadır. Elektronik pazarda müşteri kazanmak için ücret ödeyeceğiniz Google sizi müşterileriniz ile buluşturmaktadır. Bunun yanı sıra en çok tercih edilen olmasını ölçülebilir olmasına sunmaktadır. Google Adwors, yayınladığı reklamlar için reklamverenlere reklam gösterimlerini ayrıntılı bir şekilde paylaşıyor.

Reklam kampanyalarınız ile müşterileri kitlenizi artırarak daha fazla kâr elde edersiniz. Reklam ücretleri için harcadıklarınızdan çok hızlı bir şekilde verim alırsınız. Satışınız yaptığınız ürünleri, firmanızı, bir fikrinizi veya hizmetinizi büyük kitlelere tanıtabilirsiniz. Markanızın değerinizi artırmak ve daha fazla Pazar payı elde etmek istiyorsanız Google arama motorunu tercih edenlere reklamlarınızı gösterin.

Google Reklamları Neden Tercih Ediliyor?

1—Daha fazla ziyaretçiye sahip olabilme şansı tanır.
Google Adwors sayesinde reklamlarınızı yayınladığınızda daha fazla müşteri ile iletişime geçecesiniz, daha fazla e-posta alacaksınız ve pazarınızda kâr payınızı artıracaksınız. Bunu reklamlarınızı paylaştığınız andan itibaren farkedeceksiniz.
2—E-ticaret sistemlerinde satışların %70’inden fazlası arama motorları vasıtasıyla gerçekleşmektedir.
Arama motorları çeşitli kelime bazlı aramalarda internet ziyaretçilerinin hangi web sitesine girmek istediklerini tespit eder. Aynı zamanda kullanıcılar ihtiyaç duyduğu hizmeti, ürünü veya firmaları rahatlıkla bulabilabilir. Reklamverenler Google Adwors sayesinde daha fazla kazanacaktır.
3-Her firmanın büyüklüğü Google Adwors İçin Uygundur.
Küçük, orta veya büyük ölçekli işletmelerde istediğiniz kriterlere uygun reklam verebilirsiniz. Dilerseniz aylık 100 TL reklam harcaması yapabilir, dilerseniz 100.000 TL harcama yapabilirsiniz. Google reklamları bütçenize uygun reklam seçenekleri sunar.
4—Reklamları yayınladığınız an sonuç almaya başlarsınız.
Hızlı bir şekilde reklamlarınızın meyvelerini yemeye başlayabilirsiniz.
5—Marka değeriniz kısa sürede artar.
İnternet kullanıcıları daha fazla markanız ile tanışır.
6—Reklamlarınıza konum sınırlaması da getirebilirsiniz.
Reklamlarınız istediğiniz bölgenin internet kullanıcıları ile buluşur. Reklam bütçenizi gereksiz konumlarda harcamanız gerekmez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here